Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

Intencje mszalne, odeszli do Pana, zapowiedzi przedślubne

VI Niedziela Wielkanocy – 17 V 2020 r.

       7.00 –    Dziękczynna z racji 23 r. święceń kapłańskich z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla ks. Proboszcza.

       7.00 – + Józef, Stanisława /k/, ++ ŁOZIŃSKICH.

       7.00 – + Bernard SERWATKA (greg.)

       9.00 –    Dziękczynna z racji 11 r. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Anety i Łukasza.

       9.00 – + Józef FIK.

       9.00 – + Marian (51 r.), Władysław, Leokadia, Aleksy, Zofia, ++ MIZIŃSKICH.

       9.00 – + Janina i Jan CHYŻYŃSCY.

       9.00 – + Jan KRZYSIAK (greg.)

     10.30 –    Zbiorowa

     12.00 –    Za Parafian.

     18.00 – + Jan (10 r.), Dorota, Jan, Katarzyna, ++ SKÓRSKICH, Jan, Feliksa /k/, Kazimierz MATUSZCZAK.

Poniedziałek – 18 V 2020 r.

       7.00 – + Teresa, Jerzy CHIMIAK.

       7.30 –    O nowe powołania kapłańskie, oraz o Boże błogosławieństwo dla kapłanów.

       7.30 – + Janina KWIATEK.

       7.30 – + Alicja BUBCZYK (9 m.)

     18.00 –    O nowe, święte i charyzmatyczne powołania do służby kapłańskiej, misyjnej i zakonnej.

     18.00 – + Bernard SERWATKA (greg.)

     18.00 – + Jan KRZYSIAK (greg.)

     18.00 – + Marian, Maria, Feliks, ++ ŁĘCKICH.

Wtorek – 19 V 2020 r.

       7.00 – + Kazimierz RAKOWSKI (11 m.)

       7.00 – + Wacława /k/ (20 r.), Władysław, Wacław KOLASIŃSCY, Janina, Czesław STADULSCY, Anna, Regina, Zdzisław.

       7.00 – + Piotr WÓJCIK (3 r.)

       7.30 – + Jan KRZYSIAK (greg.)

       7.30 – + Bernard SERWATKA (greg.)

       7.30 – + Marian MAZUREK (1 r.)

     18.00 –    Zbiorowa do św. Antoniego.

Środa – 20 V 2020 r.

       7.00 – + Helena WIĄCEK (19 r.), Wiktoria, Józef.

       7.30 –    Dziękczynna z racji 11 r. ur. z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla Tomasza PODOLAK.

       7.30 – + Karolina, Janina, Teofil, ++ z rodziny.

     18.00 – + Janina KOSTRZEWA (7 r.), Krystyna WALCZYNA (14 r.), ++ rodziców, Jan, Maria KÓZEK.

     18.00 – + Bernard SERWATKA (greg.)

     18.00 – + Jan KRZYSIAK (greg.)

     18.00 – + Ks. Krzysztof KWIATKOWSKI, Feliksa /k/, Franciszek, Zofia, Henryk.

Czwartek – 21 V 2020 r.

       7.00 – + Tadeusz TOCHMAN (33 r.), Maria i Franciszek.

       7.30 –     Dziękczynna za dar życia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i dary Ducha Św. dla Reginy FILIPEK.

     18.00 –     Dziękczynna z racji 11 r. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Magdaleny, Artura i ich dzieci: Laury i Marcela.

     18.00 – + Bernard SERWATKA (greg.)

     18.00 – + Jan KRZYSIAK (greg.)

Piątek – 22 V 2020 r.

       7.00 – + Bernard SERWATKA (greg.)

       7.00 – + Władysław (12 r.), Czesława /k/ (13 r.), ++ FLAKÓW, MROZÓW, GALASÓW.

       7.30 – + Zdzisław KAMALA (30 dz.)

     18.00 – + Józef (10 r.)

     18.00 – + Jan KRZYSIAK (greg.)

     18.00 – + Waldemar (2 r.), ++ OSZUSTÓW.

Sobota – 23 V 2020 r.

       7.00 – + Stanisław STĘPNIAK (9 m.)

       7.00 – + Józef ŻURKOWSKI (23 r.), Kazimiera, Antoni SAMOŃ, Mieczysław RUCIŃSKI, Mieczysław MIŁACZEWSKI.

      7.30 – + Irena SOBIESIAK (2 tyg.)

       7.30 – + Jacek WINIARCZYK.

       7.30 – + Stanisław (15 r.)

     18.00 –    Dziękczynna z racji 21 r. święceń kapłańskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla ks. Bogdana KALINOWSKIEGO.

     18.00 – + Bernard SERWATKA (greg.)

     18.00 – + Jan KRZYSIAK (greg.)

VII Niedziela Wielkanocy – 24 V 2020 r. WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

       7.00 – + Stanisław, Józef, Stefania, Wiesław, ++ STĘPNICKICH.

       7.00 – + Jan KRZYSIAK (greg.)

       7.00 – + Bernard SERWATKA (greg.)

       9.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Emilii, Katarzyny, Anny i ich rodziców.

       9.00 –     Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę MB, potrzebne łaski i zdrowie dla s. Estery.

       9.00 – + Juliusz (13 r.), Franciszka /k/, Michał KIERENKO, Euzebiusz, Krystyna, Tadeusz RUSZCZYK, Władysław, Aleksandra /k/, Leokadia MISZCZAK.

       9.00 – + Józef, ++ RÓŻAŃSKICH, ŻMUDÓW.

     10.30 –    Zbiorowa

     12.00 –    Za Parafian.

     18.00 – + Zygmunt (8 r.), Irena, ++ MROZÓW, DULNIAKÓW, Andrzej.

 

 

 

 

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.